Купить JOYO JOYO JMD-05 в Украине по лучшей цене | Usilok.com.ua

JOYO JOYO JMD-05

974 грн.
  • Производитель: JOYO
  • Артикул: 050505
  • Модель JOYO JMD-05
  • Доступность: На складе

Тренувальний пед для барабанщика. Цей пристрій обладнаний метрономом аби точно відпрацювати кожен удар. Підвищуйте рівень Вашої гри разом з JOYO JMD-05.

JOYO Practice Drum Pad - високоякісний тренувальний пед для барабанщиків, який обладнаний метрономом, таймером та годинником. Цей унікальний пристрій відраховує кожен удар, тому легко спостерігати за кількістю зроблених ударів. З цим педом Ви завжди зможете займатись, адже компактні розміри дозволяють взяти його з собою у будь-яку подорож. 
Joyo JMD-05 має реалістичний відскок, що практично ідентичний ударам в живі акустичні барабани. Тому, заняття з педом Joyo комфортні й продуктивні. 
Пристрій обладнаний LED-дисплеєм на якому відображено годинник, режими роботи, візуальний метроном, кількість ударів та розмір такту. Дисплей неймовірно міцний, тому випадкові удари барабанною паличкою не завдадуть механічних пошкоджень. 
Пед JOYO JMD-05 роз'ємом для навушників. Завдяки цьому, пед можна використовувати як метроном під час репетицій. JOYO JMD-05Елементи управління педом 

Натиснувши кнопку Mode обираються режими "Counting", "Clock", "Timer", "Metronome". 
Режим Counting - відраховує кількість зроблених ударів. Цей режим працює у часових рамках від 5 секунд до 25 хвилин. 
Clock - дозволяє налаштувати час на LED-дисплеї, тому ви завжди знатимете скільки тренуєтесь. Також, у режимі Clock є функція будильника аби нагадати про термінові справи. 
Timer - налаштуйте таймер для систематичного відпрацювання різних технік гри. 
Metronome - у цьому режимі налаштуйте параметри для метроному. Кнопкою Beat змінюється розмір такту,стрілками збільшується або ж зменшується BPM. Rhy. - ця кнопка дозволяє вмикати функцію візуального відображення ударів метроному на LED-дисплеї. 

Что-то не указано? Закажите консультацию. Мы раскажем просто и понятно! Уточните прямо сейчас.

Мы перезвоним в ближайшее время

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо