Купить JBL EON ONE Lite в Украине по лучшей цене | Usilok.com.ua

JBL EON ONE Lite

38380 грн.
 • Производитель: JBL
 • Модель 76294-
 • Доступность: На складе
 • для невеликих фітнес-студій
 • камерних живих виступів на сцені невеликих ресторанів та кафе
 • ді-джеїв
 • корпоративів до 30 осіб
 • Опис

  Звуковий комплект JBL EON ONE Lite передбачений для невеликих фітнес-студій, камерних живих виступів на сцені невеликих ресторанів та кафе, для ді-джеїв та корпоративів до 30 осіб. Комплект звукового обладнання складається з акустичної системи JBL EON ONE та радіосистеми AKG WMS45 Sport Set. Комплектація радіосистеми може бути змінена залежно від потреби замовника.

  Портативна система звукопідсилення JBL EON ONE

  Поєднує в собі високоякісний звук, компактні розміри та елегантний вигляд. Завдяки цьому, а також наявному шестиканальному мікшеру та можливості передачі аудіо по Bluetooth, EON ONE найкраще підходить для музикантів та ді-джеїв, що дають концерти у кав’ярнях, фітнес-студіях, на корпоративах та інших невеликих заходах.

  JBL EON ONE забезпечує чистий звук без спотворень з максимальним звуковим тиском 118 дБ. За низькі частоти відповідає 10″ суббас, в той час як середні і високі частоти відтворюються за допомогою шести 2″ драйверів. Завдяки запатентованій технології, забезпечується рівномірне звукове покриття всієї площі.

  Вбудований 6-канальний мікшер дозволяє користувачу підключати мікрофони, інструменти та інші джерела. На моно-входах присутні функції частотної корекції та ревербератор. Особливістю мікшера є підтримка технології Bluetooth, завдяки якій ви можете передавати аудіосигнал з планшета чи смартфона.

  Високочастотна секція складається з трьох частин – головної частини з динамічними головками та ще двох додаткових частин-«подовжувачів», за допомогою яких змінюється висота та акустичні властивості всієї системи.

  Користувачі можуть оптимізувати звук, вибравши потрібну кількість секцій. Наприклад, дві додаткові частини можна використати для живих виступів та великої кількості слухачів, коли необхідно озвучити велику площу. Для конференцій, тренажерних залів та середніх груп доцільно використати одну додаткову частину. При проведенні заходів малого формату можна не використовувати додаткові частини, а встановити основну високочастотну секцію безпосередньо на сабвуфер. Для перевезення та зберігання всі три частини високочастотної секції поміщають у спеціальні ніші сабвуфера.

  AKG WMS45 Sport Set

  Складається з приймача SR45, поясного передавача PT45 та головного конденсаторного мікрофона C544L

  SR45 – диверсійний приймач. Диверсійний (двоантенний) приймач ST45 оснащений балансним XLR і небалансним джековим виходами, а також індикатором для вибору каналу.

  PT45 – поясний передавач. Поясний передавач PT45 є найменшим у своєму класі й сумісний з усіма мікрофонами AKG з роз’ємами міні XLR. Поясний передавач, як і ручний передавач, працює від однієї батареї АА. Час безперервної роботи в середньому складає 8 годин.

Что-то не указано? Закажите консультацию. Мы раскажем просто и понятно! Уточните прямо сейчас.

Мы перезвоним в ближайшее время

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо