Купить BEHRINGER XENYX Q1002USB в Украине по лучшей цене | Usilok.com.ua

BEHRINGER XENYX Q1002USB

Цену уточняйте
 • Производитель: BEHRINGER
 • Артикул: 0724
 • Модель 58002-
 • Доступность: На складе

Мікшерний пульт BEHRINGER XENYX Q1002USB

 

Малогабаритний мікшерний пульт для домашнього застосування. Відмінно підійде як заміна звукової карти, завдяки наявності USB-порту для підключення до комп'ютера. Якісні мікрофонні попередні серії XENYX дозволяють підключитися відразу 2 мікрофона і використовувати фантомне живлення для конденсаторних мікрофонів.

 

Підключення мікрофонів

 

Аналоговий мікшерний пульт Q1002USB має 2 мікрофонних входи для підключення за допомогою роз'ємів XLR або JACK. Кожен з мікрофонних входів має власний регулятор чутливості GAIN, регулятор гучності LEVEL і 3х-смуговий еквалайзер, що регулює рівень низьких, середніх і високих частот. Мікрофонні входи забезпечені кнопкою придушення низьких частот LOW CUT, регулятором балансу PAN з індикатором перевантаження входу і регулятором посилу на петлю ефектів FX. Для роботи конденсаторних мікрофонів використовується кнопка подачі додаткового фантомного живлення в 48 вольт. Обидва мікрофонних входи забезпечені якісними попередніми підсилювачами серії XENYX.

 

Багаті можливості комутації

 

Пульт має 4 лінійних стереовхода з можливістю балансного і небалансного підключення за допомогою роз'ємів JACK. Кожен з входів має свій регулятор гучності, регулятор балансу і регулятор посилу на петлю ефектів.

 

Додаткові можливості

 

На пульті є роз'єм для підключення процесора ефектів, вихід на навушники стерео JACK, вихід на підсилювач потужності 2 моно JACK і вихід для підключення моніторів. Під роз'ємами для моніторів є стереовход для підключення другого пульта і аналогічний вихід на пристрій запису. У правому нижньому кутку панелі розташований фейдер гучності основного міксу, регулятор гучності навушників / моніторів, регулятор посилу на петлю ефектів. Тут же є кнопка перемикання з навушників на монітори і кнопка перемикання з основного виходу на вихід USB. Над фейдером розташовані подвійний світловий індикатор рівня сигналу, індикатор живлення і індикатор фантомного живлення.

 

Пульт призначений для використання на репетиціях, живих виступах і для роботи в студії. Якість звучання мікрофонів забезпечують знамениті предусилители XENYX.

Модель Q1002USB
Кількість каналів 10
Моно входи 2
Стерео входи 4
USB для комп'ютера Так
Кількість мікрофонних передпідсилювачів 2
Фантомне живлення Так
Еквалайзери моно каналів 3-х смуговий
Кількість компресорів 2
Індикатор рівня гучності 4 світлодіода
Бездротове підключення (2 канали) Ні
Шини посилу / повернення 1
Шина повернення ефектів Немає
Процесор ефектів Немає
Додаткові можливості 60мм фейдер головного регулятора гучності
 • Вага в упаковці
 • Вага без упаковки
 • 3.144 кг
 • 2.62 кг
Развер
 • Д 310,0 мм
 • Ш 350,0 мм
 • У 110,0 мм
колір Сірий 

Что-то не указано? Закажите консультацию. Мы раскажем просто и понятно! Уточните прямо сейчас.

Мы перезвоним в ближайшее время

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо