Купить BEHRINGER BEHRINGER PRO MIXER DJX750 в Украине по лучшей цене | Usilok.com.ua

BEHRINGER BEHRINGER PRO MIXER DJX750

7699 грн.
 • Производитель: BEHRINGER
 • Артикул: 0203
 • Модель 14963-
 • Доступность: На складе

DJ мікшерний пульт BEHRINGER PRO MIXER DJX750

П'ятиканальний мікшерний пульт DJX750 відноситься до категорії класичних інструментів діджея. Крім звичайного відомості сигналів мікшер забезпечує повний контроль над їх інтенсивностями і частотними характеристиками, накладення цифрових ефектів, плавні кроссфейди, автоматичну побітову синхронізацію кількох типів обробки і по-справжньому об'ємне звучання.

Подача і обробка сигналу

Вхідна секція мікшера включає в себе чотири стереофонічні секції, в кожній з яких розташовані мікрофонні і CD або лінійні входи. Їм відповідають 3-смугові еквалайзери з поворотними рукоятками і власними 10-рівневими світлодіодними шкалами рівня сигналу. П'ята мікшерна секція повністю розташовується на консолі - в ній є тільки один вхідний роз'єм XLR типу, призначений для мікрофону. Крім звичайної еквалізациі і регулювання рівня для мікрофонного каналу доступна функція Talk; якщо потрібно підкреслити вокал або навіть залишити в міксі тільки його, заглушити основні чотири канали можна за допомогою цього регулятора.
 
Управління вбудованим ефект-процесором організовано надзвичайно просто: замість традиційних контролерів FX send на каналах процесорна секція оснащена рукояткою вибору джерела сигналу для обробки. Світлодіодний дисплей дозволяє легко зрозуміти, який пресет зараз встановлений. Крім інтегрованого ефект-процесора можна використовувати і зовнішній - DJX750 має роз'єми FX send і FX return.

Контроль та управління

Роботу в клубі значно полегшує двухрежимний BMP-лічильник. Синхронізація по таймінг або бітам може проводитися одночасно - для цього на консолі мікшера є відразу два світлодіодних дисплея. VCA-кроссфейдер з можливістю вибору кривої дозволяє використовувати отриману про ритм композицій інформацію найбільш ефективно.
 
Окремої уваги заслуговує система тривимірного звучання XPQ, завдяки якій і вихідний сигнал, і накладаються ефекти набувають стереофонічну глибину і багатогранність.
 
Всі фейдери - як гучності, так і кроссфейд - створені за спеціальною технологією, що забезпечує підвищену гладкість входу і гарантує довге ідеальну роботу контролерів (розрахунковий термін експлуатації близько 500000 циклів). Вихідна секція представлена ​​стереофонічними роз'ємами Master, Booth і Tape.
МодельDJX750
Кількість каналів5
Моно входи1
Стерео входи4
USB для комп'ютераНі
Кількість мікрофонних передпідсилювачів1
Еквалайзери моно каналів3-х смуговий
Індикатор рівня гучності3-х смуговий
Бездротове підключення (2 канали)10 світлодіодів
Процесор ефектівНі
Модель процесора ефектівТак
Додаткові можливостіBehringer
Лічильник BPMТак
Сумісність з MIDIНемає
 • Вага в упаковці
 • Вага без упаковки
 • 6.6 кг
 • 5.5 кг
Розміри
 • Д 450,0 мм
 • Ш 400,0 мм
 • В 150,0 мм
Колірчорний

Что-то не указано? Закажите консультацию. Мы раскажем просто и понятно! Уточните прямо сейчас.

Мы перезвоним в ближайшее время

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо